• Ritz Carlton Hotel, Almati
  Ritz-Carlton Oteli Almaty, tasarımı Skidmore, Owings & Merill LLP (SOM) tarafından yapılan ve Capital Partners LLC tarafından geliştirilen, Almaty’daki en göz alıcı projelerden biri olan Esentai Tower`ın önemli bir parçasıdır.
  detay »
 • Capella Solis Hotel, Sochi
  Capella Solis Hotel-Sochi, 2014 Kış Olimpiyatları için oluşturulan “Gorky Gorod” altyapı ve geliştirme yatırım projesinin bir parçasıdır. Toplam 9 kat ve 17.000m2 yerleşim alanına sahip olan 5 yıldızlı otel, 960mt kotunda eşsiz bir konumda bulunmaktadır.
  detay »
 • Radisson SAS Otel, St Petersburg
  Rezidor otelcilik grubunun şehirdeki temsilcisi olan Radisson SAS St Petersburg projesinin yatak katları ve ortak alan mimari dekorasyon hizmetleri İDA tarafından yüklenilmiştir.
  detay »
 • Rixos Premium Otel, Bodrum
  Yeni sezona yeni yüzü ile girmek isteyen Türkiye’nin premium otel markasının Bodrum’daki adresi, sabit ve hareketli mobilya işleri icin İDA’yi seçti. İDA otelin yatak odaları, SPA, ada plajı ve ortak alanlarındaki ahşap işlerini zamanında ve istenen kalitede teslim ederek, Rixos’un müşterilerini yenilenmiş tesisleriyle karşılamasına yardımcı oldu.
  detay »
 • Marriott Renaissance Otel, Atirau
  Atirau’ya kısa süreli geceleme yapanların vahası olan Marriott Renaissance, lüks odaları, yüzme havuzlu fitness tesisleri, balo/ toplantı salonları ve iki farkli restoran seçimi ile iş seyahatleri için şehirde rakipsiz bir ortam sunmaktadır.
  detay »
 • St.Peterburg Kulesi, Moskova
  City of Capitals, iki kuleden oluşan çok amaçlı kompleks, Moscow-City projesi kapsamında bulunan 9 nolu bölgede yer alıyor. İki başkenti simgeleyen Moskova ve St. Petersburg kuleleri 2009 yıllında tamamlandı. İDA tasarımıyla beğeni ve ilgi toplayan A+ sınıfındaki lobi/resepsiyon alanı mobilya işlerini yüklendi.
  detay »
 • Moscow Tower, Moskova
  City of Capitals adlı bu çok amaçlı proje Moskova ve St Petersburg başkentlerini yansıtacak şekilde tasarlanmış olup ve nehir yanında yer alan bu kompleks Rusya`nın yeni iş başkenti olarak çevresi hızla dolan MIBC “Moscow City”de bulunuyor. Bu benzersiz projenin bir parçası olan İDA ahşap işlerini yüklenerek etkileyici ve modern lobi ve resepsiyon alanının ortaya çıkmasında pay sahibi oldu.
  detay »
İDA Group
İDA, inşaat taahüt ve gayrimenkul geliştirme alanlarında katma değer yaratma ana hedefi ile kurulmuş bir şirketler grubudur. Grup, ana iş kollarında mükemmeliyet...
Sağlık, Güvenlik, Çevre
İDA İşverene proje bütçesi, iş programı ve kalite kriterlerine uygun ürün ve servisleri sağlarken kesinlikle grup içi Sağlık, Güvenlik, Çevre politika ve prosedürlerine, ve projenin…
BİZDEN HABERLER
Pulkovo-1 Terminal Binası, 11 aylık bir yenileme sürecinden sonra 04.02.2015 tarihinden itibaren kullanıma açılmıştır.
İDA, Şubat 2015’te, Pulkovo 1 Havalimanı Terminali inşaat işlerinin bitirilmesi ve işletmeye teslimi için çalışmalarını hızlandırdı.
FAALİYET ALANLARIMIZ
Fırsatlarınızı Keşfedin!
İDA'da inşaat ve geliştirme alanında her gün heyecan verici gelişmeler oluyor. Hız yüksek, görevler zorlayıcı.